služby

Konzultace

Potřebujete pouze poradit s dispozičním řešením a rozmístěním zařizovacích předmětů ve Vašem interiéru bez tvorby 3D návrhu? Nevíte, jaké barvy k sobě ladí a jak se vhodně kombinovat? Se vším Vám poradím a navedu tím správným směrem.

Studie interiéru ve 2D

Navrhneme to nejlepší dispoziční řešení pro Vás, uvidíte více možností, jak uspořádat Váš domov bez chaosu a možných překážek. Jedná se o studii, kdy Vám pomocí více variant půdorysného řešení, ukážu a navrhnu, co vše je možné vymyslet, posunutím pár příček.

Návrh interiéru ve 3D

Na základě požadavku klienta a podrobné 2D studii, Připravím 3D fotorealistickou vizualizaci interiéru, díky které můžeme alespoň na chvíli nahlédnou do budoucnosti.

Technická dokumentace- Instalační plány

Jedná se o novostavbu nebo rekonstrukci, kde si můžeme dovolit změnu elektroinstalace? Dle domluvy Vám k projektu vypracuji technickou dokumentaci, která obsahuje doporučení a přesné zakreslení nových instalační plánů, dle udávaných norem.

Výběr materiálů

K našim službám patří i výběr materiálů, ať už se jedná o výběr dekorů nábytku, podlah, textílií, tapet nebo betonových stěrek, dekorací... Vše pod našim dohledem!

Homestaging

V interiéru dáváme na první dojem. Pokud plánujete prodej nemovitosti, pomohu Vám připravit celkový vzhled interiéru tak, aby zaujal potencionální kupce.

Realizace- nábytek na míru

V návrzích nejvíce řešíme nábytek na míru, na míru každému prostoru i zákazníkovi, bez jakéhokoliv omezení. Výrobu nábytku zajistí mnou prověřená firma, která provádí i odbornou montáž.

Financování

Řešíte financování novostavby nebo plánované rekonstrukce? Spolupracuji s profesionály v tomto odvětví, na které se můžete prostřednictví naší spolupráce obrátit.