reference

Co o mě říkají zákazníci?

Návrh bytové jednotky

"Jednoznačně doporučuju. Kvalitní práce, profesionální přístup a hlavně se můžu vždy spolehnout."

Josef Ch.

Rekonstrukce RD Třešť

"Rekonstrukce kuchyně byla trochu oříšek, důvodem byla malá výměra prostoru. Prvotní plán byl domluva s truhlářem a realizace naší představy. S truhlářem proběhla konzultace na místě, nějaké návrhy úpravy, ale bylo vidět, že se mu do toho moc nechce. Čas nás netlačil, tak jsme se domluvili, že bude lepší, když bude vypracován projekt. Volba padla na KP Design, bylo to na doporučení. Od prvního kontaktu, přes osobní návštěvu místa realizace a doladění detailů s truhlářem, proběhlo vše v naprostém pořádku. Paní Podolská nám původní plán trochu překopala. Komunikace byla rychlá, vstřícná, ochotná. Výsledek je skvělý, využití místa na maximum. Design studio i truhlář odvedli svou práci na maximum. Můžeme doporučit, jsme spokojeni. Děkujeme."

J. K.

Rekonstrukce - Hlavní obytná místnost

"Dobrý den, slečno Podolská, s Vaší prací jsme byli velice spokojeni. Vybrala jsem si Vás na základě Vašich zveřejněných vizualizací ve facebookové skupině pro bydlení, zaujala jste mne ladnými a citlivě zpracovanými návrhy, vždy originálně zpracovanými, promyšlenými. Na počátku jsme potřebovali jen návrh a vizualizaci kuchyně po rekonstrukci prostoru, po bezproblémové a rychlé komunikaci jsme se ještě v průběhu rozhodli nechat si zpracovat i návrh obývacího pokoje, který nakonec po domluvě s Vámi jsme nechali propojený s kuchyní. Veškeré návrhy předčily naše očekávání. Perfektní spolupráce, komunikace absolutně bez problémů. Důležitým vodítkem našeho výběru bylo také to, že máme včetně vizualizace kompletně zpracovaný podklad pro truhláře a obdrželi jsme i nákresy s rozvody elektřiny, vody, odpadu. Ještě jednou moc děkujeme za spolupráci. Mohu Vás jen doporučit."

Petra H.

Návrh rodinného domu

"Chtěli jsme Vám ještě jednou poděkovat za odvedenou práci. Jsme nakonec moc rádi, že jsme dali na doporučení našeho známého. S tak lidským přístupem jsme se ještě nesetkali. Přejeme spousty spokojených zákazníků."

manželé Součkovi

Návrh rodinného domu

"Mohu s klidným srdcem říci, že jste svými návrhy předčila naše očekávání. V celkovém výsledku jsme spokojeni na minimálně 120% ze 100%."

David S.

Rekonstrukce obývacího pokoje

"Děkuji Vám za realizaci návrhu obývacího pokoje. S celkovou nabídkou jsem byla velmi spokojena. Velice kladně hodnotím ne jenom návrh interiéru který je vzdušný a odpovídá mým požadavkům, ale i zprostředkování výroby nábytku, montáže a interiérové stěrky. Vše bylo provedeno dle návrhu, dodáno v dohodnutých termínech a zastřešeno KP DESIGN Kateřinou Podolskou, která zorganizovala a navrhla celou rekonstrukci od A až do Z. Doporučuji využít jejich služeb, určitě budete spokojeni. "

Eva H.